Opis:

Decydując się na zakup gotowej spółki, dana osoba zrzuca na barki kogoś innego wszelkie niedogodności związane z rejestracją takiej działalności. Podpisując umowę kupna-sprzedaży udziałów, przedsiębiorca staje się udziałowcem przygotowanego do funkcjonowania na rynku podmiotu. Innymi słowy, w takiej sytuacji najbardziej czasochłonne, kłopotliwe i żmudne prace wykonuje inna osoba. Gotowe spółki transportowe dają szansę rozpoczęcia działalności właściwie od ręki, co stanowi oszczędność czasu i pozwala na błyskawiczną realizację najróżniejszych inwestycji oraz biznesowych planów. Oczywiście po podpisaniu dokumentów niezbędne jest złożenie w Sądzie Rejonowym dokumentów, które aktualizować będą dane spółki.

Myli się ten, kto myśli, że gotowa spółka jest bardzo droga. Zazwyczaj koszt jej zakupu uzależniony jest od stażu, formy prawnej i dodatkowych atrybutów, takich jak zezwolenia oraz licencje, dające możliwość korzystania z obsługi księgowej lub wirtualnego biura. Gotowe spółki w korzystnej cenie to propozycja pochodząca od przedsiębiorstwa Ready2Go.

Dodano: 2019-07-26  • Użytkownik rinomon dodał komentarz 2019-12-20 13:40:18
  • Jestem zadowolony ze współpracy z READY2GO - to specjaliści, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej, którzy kompleksowo podchodzą do swoich usług. :)
  • Ocena 4


Strona: https://ready2go.com.pl/
Adres: Kielecka 41A
Kod pocztowy: 02--53
Tel: 508 259 888
Miasto: Warszawa

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


Warszawa

Delfin Detection & Mapping

Warszawa

Psycho-med

Warszawa

Ayming Polska Sp. z o.o.