Opis:

Budujesz nowy dom i zastanawiasz się jak rozwiązać problem braku kanalizacji? Obecnie nie stanowi to już problemu, gdyż na rynku pojawiły się doskonałej jakości zbiorniki na nieczystości posiadające certyfikaty dotyczące szczelności i są przyjazne środowisku. Jest to rozwiązanie ekologiczne i ekonomiczne, gdyż zbiorniki takie zakupione od producenta ze strony spszamba.pl są niezwykle tanie, a jednocześnie solidnie wykonane, wytrzymałe i trwałe.

Na podanej stronie znajdziesz wiele rozmiarów zbiorników, które odpadać będą zarówno gospodarstwom indywidualnym, jak i firmom. W przypadku, gdyby szambo znalazło się na drodze dojazdowej, warto wybrać odpowiednią do obciążenia płytę najazdową. Firma dowiezie swoje szamba betonowe do Braniewa, Olsztyna, Giżycka oraz pozostałych miejscowości w województwie warmińsko-mazurskim. Transport ustalany jest indywidualnie w zależności od odległości. Producent gwarantuje także fachowy montaż każdego zbiornika, przy czym montaż jest bezpłatny. Jeśli zamówisz zbiorniki dziś, za 5 dni roboczych mogą być już na twojej posesji.

Dodano: 2018-11-21  • Użytkownik arondo dodał komentarz 2019-04-12 12:06:17
  • Szamba tego producenta są ekologiczne i wytrzymałe. Ja stawiam na takie trwałe i przyjazne dla środowiska rozwiązania.
  • Ocena 5


Strona: https://spszamba.pl/
Adres: Polna 8
Kod pocztowy: 26-800
Tel: 509-600-610
Miasto: Białobrzegi

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


Warszawa

Delfin Detection & Mapping

Warszawa

Psycho-med

Warszawa

Ayming Polska Sp. z o.o.