Opis:

Gdy do prac spawalniczych przydzielona jest wyłącznie jedna osoba, przyda się jej niewątpliwie kątownik magnetyczny. Jest to rozwiązanie, które zastępuje pomoc dodatkowej pary rąk. Umożliwia ustawienie pod różnymi kątami metalowych elementów tj. blachy, rury czy kształtowniki i utrzymanie ich w jednej pozycji.

W ofercie BAU-TEC umieszczono kątowniki o różnej mocy. Umożliwia to wykorzystanie ich do pracy z przedmiotami o różnej wadze. Zastosowanie solidnych kątowników magnetycznych znacząco usprawnia i ułatwia spawanie. Asortyment przygotowany przez firmę wyróżnia się nie tylko wysoką jakością, ale również przystępnymi cenami. Łączone elementy można z ich pomocą ułożyć pod kątem 45, 90 i 135 stopni. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych modeli znajdują się na stronie internetowej https://bau-tec.pl.

Dodano: 2017-12-09  • Użytkownik esinti dodał komentarz 2018-10-03 10:53:20
  • Narzędzia i akcesoria warsztatowe, jakie można zakupić w tym sklepie, są przede wszystkim w korzystnej cenie i wysokiej jakości. Nie trzeba nikogo przekonywać, że za tym idzie jakość naszej pracy.
  • Ocena 3


Strona: https://bau-tec.pl/
Adres: Wilsona 30
Kod pocztowy: 42-200
Tel: 782 22 88 32
Miasto: Częstochowa

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


Lubliniec

Księciunio

Bielsko Biała

PROMAT Centrum Stolarki Budowlanej

Racibórz

AgriTruck