Nova Sp. z o.o.

Etykiety rfid
Opis:

Jedną z najciekawszych i najchętniej stosowanych form antykradzieżowych są obecnie etykiety RFID, które przede wszystkim służą do zabezpieczenia towarów przed kradzieżą i są możliwe do zastosowania w różnych branżach, także w charakterze etykiet cenowych. Nic więc dziwnego, że takie firmy jak Nova z Poznania stosują również ten rodzaj zabezpieczeń w swojej pracy.

W asortymencie firmy znajduje się wiele rozmiarów i kształtów tych etykiet dobieranych w zależności od produktu, który ma być nimi oznaczony. Dzięki temu, że wykorzystuje się w nich fale radiowe, w krótkim czasie można odczytać z nich dane. W asortymencie firmy można znaleźć etykiety przeźroczyste, białe i z kodem kreskowym i są najczęściej oferowane w ilości 20000 sztuk.

Jest to firma, której warto zaufać, ponieważ dysponuje ogromnym doświadczeniem zdobytym w ciągu 20 lat pracy w tej branży. Zyskała sobie ogromne zadowolenie klientów, z którymi współpracowała, ponieważ charakteryzuje się rzetelnością i solidnością. Warto zajrzeć na jej stronę, gdzie można znaleźć mnóstwo innych produktów antykradzieżowych dla różnych branż.

Dodano: 2019-03-13Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Strona: https://nova.com.pl/
Adres: Perzycka 83
Kod pocztowy: 60-182
Tel: +48 61 661 06 20
Miasto: Poznań

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


Komorniki

BHP-KOMPLEX

Gądki

Ebordi s.c.

Skórzewo

WILTEX