Nanostudio

Projekt dom Poznań
Opis:

Budowa domu kojarzy się nie tylko z ogromnym wydatkiem, ale również mnóstwem obowiązków, chociażby w związku z rozmaitymi pracami remontowymi czy ogrodowymi, o których się nie myśli, mieszkając w bloku czy kamienicy. Wiele osób obawia się także samego procesu projektowania i budowy domu, nie wiedząc, jak przełożyć swoje marzenia i oczekiwania na konkretną formę architektoniczną.

Właśnie dlatego warto zaufać specjalistom. Projekt niejednego domu w Poznaniu wykonało nanostudio.pl, czyli zespół profesjonalistów skupionych wokół nowoczesnego, minimalistycznego, funkcjonalnego budownictwa. Wystarczy wejść pod wspomniany adres internetowy, żeby przejrzeć wiele wizualizacji dostępnych online. Każdy z projektów już stworzonych można zmodyfikować i dostosować do swoich potrzeb, ale istnieje też możliwość zamówienia całkiem nowego konceptu.

Poznańskie biuro projektowe przyjmuje klientów przy ulicy Kramarskiej, można się także kontaktować drogą mailową lub telefoniczną. Ważne, aby podzielić się swoimi pomysłami, które stanowią inspirację do stworzenia projektu na lata – projektu marzeń.

Dodano: 2019-05-19Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Strona: https://www.nanostudio.pl/
Adres: 27 Grudnia 11
Kod pocztowy: 61--73
Tel: 501 102 261
Miasto: Poznań

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


Komorniki

BHP-KOMPLEX

Gądki

Ebordi s.c.

Skórzewo

WILTEX