MONDI sp. z o.o.

Praca w Niemczech i podatki
Opis:

System podatkowy w Niemczech jest nieco inny niż system obowiązujący w Polsce, na pierwszy rzut oka może się wydawać nawet bardziej skomplikowany, ale przy bliższym poznaniu, może okazać się, że niekoniecznie tak musi być. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, np. jak wygląda praca w Niemczech i jakie podatki tam obowiązują, to koniecznie zajrzyj do poradnika, jaki zamieściła na swojej stronie agencja pracy Mondi , specjalizująca się w wysyłaniu pracowników do Niemiec. Znajdziesz tam wiele ofert pracy, m.in. dla osób z wykształceniem specjalistycznym i zawodowym.

Z opublikowanego tam poradnika dowiesz się wiele ciekawych rzeczy. Jeśli chodzi o kwestie podatkowe w Niemczech, to warto wiedzieć, że w Niemczech wyróżnia się 6 podstawowych klas podatkowych. Trzeba dokładnie przeanalizować wszystkie wymogi, żeby określić, do jakiej klasy podatkowej się zaliczyć.

Dodano: 2019-02-19  • Użytkownik happysnake817 dodał komentarz 2020-10-28 15:20:41
  • Uważam, że MONDI Polska to dobra agencja zatrudnienia - jeśli szukacie ofert pracy w Niemczech, to warto się z nimi skontaktować. :) Ja już to zrobiłem i nie żałuję.
  • Ocena 3


Strona: https://mondi.pl/
Adres: Plac Andersa 3
Kod pocztowy: 61--89
Tel: +48 500 456 300
Miasto: Poznań

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


Komorniki

BHP-KOMPLEX

Gądki

Ebordi s.c.

Skórzewo

WILTEX