ERGODOM - Budowa domów

Budowa domów jednorodzinnych pod klucz
Opis:

Inwestorzy szukający sprawdzonego przedsiębiorstwa, które szybko i profesjonalnie zaprojektuje energooszczędny dom, mogą skorzystać z usług firmy ErgoDom. Przedsiębiorstwo działa w branży od lat i ma rozbudowaną ofertę, w której znajduje się budowa domów jednorodzinnych pod klucz. Architekci tworzą projekty na podstawie indywidualnych wymagań klienta.

Należy dodać, że usługa obejmuje przygotowanie dokumentacji, dobór odpowiednich materiałów budowlanych oraz wykonanie wszystkich prac wykończeniowych. Ekipa zajmuje się układaniem płytek, malowaniem ścian i sufitów, bezpieczną instalacją sieci elektrycznej, podłączeniem urządzeń sanitarnych. Warto dodać, że poza budową obiektów od podstaw przedsiębiorstwo realizuje zlecenia związane z modernizacją i przebudową budynków. Projekt jest zawsze zgodny z aktualnymi wytycznymi określonymi w prawie budowlanym.

Skorzystanie z oferty tego terminowego przedsiębiorstwa to gwarancja najwyższej jakości usług, atrakcyjnych cen oraz jasnych warunków współpracy.

Dodano: 2021-12-09Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Strona: https://www.ergodom.info/
Adres:
Kod pocztowy: -
Tel: 538 918 438
Miasto: Włosań

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


Oświęcim

PPHU "BU-MOR"

Kraków

Marengo Architektura Wnętrz Anna Knofliczek-Roman

Kraków

AGTOM s. z o.o.