Opis:

Drobne usterki elektryczne, w postaci odsłoniętych przewodów czy lekkiego ukazania wnętrza przewodu, nie zawsze muszą prowadzić do wezwania elektryka, który policzy sobie słono za tego typu naprawę. W takich przypadkach warto mieć pod ręką taśmę izolacyjną, która szybko i skutecznie zamaskuje problem. 

Znalezienie taśmy izolacyjnej nie jest trudne, gdyż na rynku istnieje wiele firm, które oferują tego typu produkty. Zadaniem znacznie trudniejszym jest znalezienie wysokiej jakości taśmy izolacyjnej w niskiej cenie. Producent produktów z branży opakowaniowej Ebordi oferuje szeroki wybór produktów, w także taśm izolacyjnych. Produkowana przez nich taśma izolacyjna PCV to rozwiązanie pewne, wytrzymałe i przystosowane do pracy z elektrycznością. Wysoka odporność na przewodnictwo prądu, bo aż 5000 V gwarantuje, że niewielka usterka elektryczna w domu zostanie szybko naprawiona, bez większych szkód. 

Dodano: 2017-12-20  • Użytkownik Adam Czerwiński dodał komentarz 2019-03-01 15:04:34
  • Taśma stricte izolacyjna jest w mojej skrzynce z narzędziami od wielu lat ponieważ nie wiadomo kiedy może się przydać, a jak wiemy przydaje się praktycznie do wszystkiego.
  • Ocena 3


Strona: https://ebordi.pl/
Adres: Poznańska 3
Kod pocztowy: 62-023
Tel: 666 232 457
Miasto: Gądki

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


Komorniki

BHP-KOMPLEX

Skórzewo

WILTEX

Poznań

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda