Opis:

Staje się nieodłącznym elementem różnego rodzaju uroczystości: chrzcin, ślubów, urodzin, imienin. Często uchodzi za niewinną używkę o zdrowotnym działaniu. W końcu nic nie rozgrzewa tak dobrze w mroźny dzień jak szklanka grzanego piwa, a wino do obiadu poprawia trawienie i przyspiesza metabolizm... Jednak istnieje też druga, znacznie ciemniejsza strona medalu, o której nader często zapominamy: zgubny wpływ alkoholu na organizm. Długotrwałe spożywanie wspomnianej substancji negatywnie oddziałuje na wiele narządów, takich jak na przykład: serce, mózg, wątrobę czy trzustkę. Niestety bardzo łatwo zatracić granice między tak zwanym bezpiecznym piciem a uzależnieniem.

Co zrobić, gdy już się ją przekroczy? Wówczas niezbędna okazuje się pomoc profesjonalistów. W województwie wielkopolskim działa nowoczesny ośrodek odwykowy AGNUS. Dysponuje dużym doświadczeniem w leczeniu choroby alkoholowej.

Dodano: 2019-02-08  • Użytkownik Rozalia Kaczmarek dodał komentarz 2019-03-07 11:52:27
  • Na domenie agnusterapia.pl można naprawdę wiele dowiedzieć się o alkoholizmie i jego objawach, sposobach leczenia, radzenia sobie z tym problemem.
  • Ocena 4


Strona: https://agnusterapia.pl/
Adres: Spławie 48
Kod pocztowy: 61-312
Tel: 533 221 555
Miasto: Poznań

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


Komorniki

BHP-KOMPLEX

Gądki

Ebordi s.c.

Skórzewo

WILTEX