Opis:

Najmłodsi nie zadowalają się dziś byle czym. Należy zapewnić im odpowiednią dozę rozrywek, ponieważ nuda jest niewskazana. Elfima to grupa doświadczonych osób, które znają naturę dzieci i wiedzą, jak do nich dotrzeć. Agencja eventowa oferuje szereg gotowych scenariuszy zabaw oraz imprez, które można dowolnie modyfikować w zależności od indywidualnych potrzeb. Opcji w tym zakresie jest bardzo wiele i warto z nich skorzystać, by zapewnić swoim dzieciom niesamowite chwile.

Podstawą udanego eventu jest człowiek, który potrafi zachęcić szkraby do aktywności. Animator w Krakowie to profesja wymagająca sporego entuzjazmu oraz wielkiego zaangażowania. Polecana firma posiada jeden z najlepszych zespołów, który zdobył ogromne doświadczenie w pracy z dzieciakami. Liczne sukcesy przekładają się na szacunek i sympatię kontrahentów.

Dodano: 2018-01-25  • Użytkownik sossumbo dodał komentarz 2019-05-20 11:10:14
  • Trzeba przyznać, że animatorzy z tej firmy to potrafią rozkręcić imprezę dla dzieci. Korzystaliśmy z ich usług i nasze dziecko oraz jego goście na urodzinach byli zachwyceni zaproponowanymi formami zabawy. :)
  • Ocena 4


Strona: http://elfima.pl/
Adres: Krowoderskich Zuchów 7
Kod pocztowy: 31-271
Tel: 662-053-794
Miasto: Kraków

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


Przecieszyn

PPHU "BU-MOR"

Warszawa

Psycho-med

Kraków

Zielona Firma Sp. z.o.o