tesa tape Sp. z o.o.

Moskitiera na drzwi
Opis:

Kochasz spędzanie czasu na dworze w letnie dni, ale nienawidzisz owadów, które wpadają Ci do domu i potem musisz je ścigać z odkurzaczem? Prostym rozwiązaniem może być tania i bezinwazyjna moskitiera na drzwi, która pozwoli Ci cieszyć się słońcem i powietrzem i zatrzyma muchy i komary na zewnątrz.

Moskitiera ta montowana jest bezpośrednio na zewnętrzną framugę drzwi balkonowych czy tarasowych za pomocą taśmy samoprzylepnej z rzepem. W zestawie znajdują się wszelkie akcesoria ułatwiające montaż. Jest więc zarówno nożyk, który pomoże Ci przyciąć taśmę na żądaną długość, jak i specjalna szczotka pozwalająca docisnąć siatkę do rzepów. Jest to proste rozwiązanie, które z łatwością można zdemontować bez obawy o brzydkie pozostałości kleju na ramach. Na stronie tesa.pl możesz się zapoznać z tym produktem i obejrzeć filmik instruktażowy dotyczący montażu. W ofercie są także godne polecenia moskitiery na specjalnych ramach zabezpieczające okna.

Dodano: 2018-06-22  • Użytkownik lides dodał komentarz 2019-05-28 14:49:24
  • Mam u siebie w domu taką moskitierę od tesa i myślę, że to produkt o wysokiej jakości, który znakomicie chroni przed niechcianymi owadami. Do tego montaż jest dziecinnie prosty. :)
  • Ocena 5


Strona: http://www.tesa.com/
Adres: Gnieźnieńska 32
Kod pocztowy: 61-021
Tel: +48 61 8746 147
Miasto: Poznań

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


Pobiedziska

TIP-TOPOL Sp. z o.o.

Komorniki

BHP-KOMPLEX

Gądki

Ebordi s.c.