Podatkiwspolce.pl

Udziały w spółce


Opis:

Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób możesz nabyć udziały w spółce? Zajrzyj na bloga Podatki w spółce, którego adres internetowy to podatkiwspolce.pl. Na stronie znajdziesz wyczerpujące i rzetelne informacje o rozmaitych kwestiach z zakresu prawa cywilnego, podatkowego czy handlowego.

Na blogu możesz przeczytać artykuł o spółce z o.o. w organizacji, a także prokurze w tego rodzaju spółce. Co więcej, czytelnik może dowiedzieć się, co ma możliwość zrobić osoba, której komornik zajmie udziały w spółce. Wśród różnych wpisów znaleźć można teksty o zasadach obliczania terminu zapłaty podatku, o oznaczaniu pism w spółce z o.o., o przedawnieniu zobowiązań podatkowych, a także składaniu sprawozdania finansowego do KRS. Na blogu wyczerpujące wyjaśnione zostały takie kwestie jak: ulgi podatkowe dla przedsiębiorcy, dopłaty wspólników do kapitału spółki z o.o.

Dodano: 2017-12-17  • Użytkownik Marianna Krawczyk dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ciekawy temat poruszony w tym poście, ja jestem przedsiębiorcą i zawsze borykam się z niejasnością prawa, a na stronce podatkiwspolce.pl wszystko jest wyjaśnione "po ludzku".
  • Ocena 4


Strona: http://podatkiwspolce.pl/
Adres: - -
Kod pocztowy: --
Tel:
Miasto: Gdańsk

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


Straszyn

P.P.H. KEMER Lech Modrzyński

Straszyn

Upominkarnia.pl

Sopot

Casa Mia Przedszkole Montessori