Opis:

Dzieci rozwijają się w coraz szybszym tempie. Oznacza to, że rodzice muszą zapewnić im odpowiednie zabawki i akcesoria, które ten rozwój będą wspierać. Wiele z nich da się znaleźć na stronie sklepu online Lulkowo.pl. Oferta jest bogata i poza klasycznie pojmowanymi zabawkami obejmuje także szeroką gamę rowerków, za pomocą których można wyrabiać w dzieciach umiejętności związane z poruszaniem się na jednośladzie. Ich niska cena to dodatkowy argument przemawiający za zakupem.

Powodzenie, którym cieszy się drewniany rowerek biegowy nie jest zaskoczeniem. To od dawna jedna z bardziej popularnych zabawek, która może w zasadniczy sposób wpłynąć na rozwijanie motoryki dziecięcego ciała, ogólną sprawność fizyczną, ale przede wszystkim wyrabiać nawyki niezbędne do tego, by po pewnym czasie przesiąść się na zupełnie inny typ rowerka. Solidne wykonanie ze starannie dobranych gatunków drewna to kolejny atut produktu.

Dodano: 2018-07-13  • Użytkownik Hubert Michalak dodał komentarz 2019-05-17 13:23:35
  • Drewniany rowerek kołowy oferowany w tym w/w sklepie internetowym jest bardzo ciekawy i moje dziecko lubi na nim jeździć.
  • Ocena 3


Strona: https://www.lulkowo.pl/
Adres: Sarmacka 12
Kod pocztowy: 02-972
Tel: 885 900 851
Miasto: Warszawa

Oceń firmę (5 z 1 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


Warszawa

Delfin Detection & Mapping

Warszawa

Ayming Polska Sp. z o.o.

Żyrardów Polska

Ceglana Ściana